Lato to czas, kiedy odsłaniamy nogi i łapiemy słońce! Opalona skóra delikatnie muśnięta słońcem to najlepsza pamiątka z wakacji. Ale zanim wybierzemy się na plażę warto zadbać o kondycję skóry, dostarczyć jej nawilżenia i ładnie ją wygładzić. Jednym ze skutecznych sposobów na cellulit jest przygotowanie prostej mieszanki. Swoim przepisem podzieliła się jedna z użytkowniczek Tik Toka.

Aby przygotować mieszankę wystarczy wymieszać ze sobą ulubiony nawilżający balsam do ciała i kilka kropli olejku cynamonowego lub grejpfrutowego. To prosty sposób na cellulit, z którego może skorzystać każda z nas.

Jedna z użytkowniczek Tik Toka podzieliła się swoim przepisem, który szybko stał się hitem. Główną rolę odgrywa tu niepozorny dodatek w postaci olejku. Cynamonowy pobudza krążenie krwi, dzięki czemu pomaga zminimalizować widoczność cellulitu. Jest też świetnym nawilżaczem, dlatego dodany do balsamu wzmacnia jego działanie. Oprócz tego łagodzi napięcie mięśni i wspiera ich szybszą regenerację.

@martagrzegorzak

Serio działa! Sprawdźcie najpierw na małym kawałku skóry czy ten sposób was nie uczula. ##cellulit ##olejki

♬ She Share Story (for Vlog) - 山口夕依

Podobne działanie wykazuje olejek grejpfrutowy. To także genialny sposób na cellulit. Pomaga ujędrnić i wygładzić skórę, a dodatkowo wspiera detoksykację organizmu. Odżywia komórki tkanek, pięknie pachnie i działa rozluźniająco. Pobudza krążenie krwi i widocznie zmniejsza cellulit.

Piękno z przeszłości: zabieg ujędrniający na piersi z 1930 roku

To genialny trik, dzięki któremu zyskamy gładką, jędrną skórę, bez wydawania fortuny na drogie preparaty. W połączeniu z ćwiczeniami, taka kuracja szybko przyniesie oczekiwany rezultat.