Wiosna! Czas szaleństw, kolorowych sukienek, zmiany fryzury i… oryginalnego mani! W końcu to najprostsza i najszybsza zmiana, jaką można wprowadzić w swoim wyglądzie, bez drastycznych kosztów i długiego oczekiwania na końcowy efekt. Na tę wiosnę przewidujemy dużo blasku, różu oraz zabawy! Zapraszamy do naszego przeglądu najciekawszego i najbardziej oryginalnego mani, które bosko wpasuje się w wiosenny klimat.

ZOBACZ TEŻ: OMG! CZY TO NAJGORSZA STYLIZACJA PAZNOKCI NA ŚWIECIE? SAMO PATRZENIE BOLI!

Widzę gwiazdy

Najlepsze rozwiązania są najlepsze! Wystarczy beżowy bądź przezroczysty lakier oraz trochę płaskiego brokatu czy cekinów. Wysypujesz i olśniewasz wszystkich blaskiem!

Pasek wszystko zmieni

Coraz częściej spotykam się z minimalistycznym mani, które polega na położeniu naturalnego koloru i dodatkami w postaci kolorowych kresek. Wystarczy cienka linia na górze paznokcia bądź przy skórze.

Oślepiaj blaskiem

Biały podkład plus zdobienia to przepis na prawdziwy sukces. Jak się za to zabrać? Pomoże Ci sproszkowany brokat albo naklejki, które są super proste w obsłudze. Pisałyśmy o nich w naszym materiale , zachęcamy do przeczytania!

ZOBACZ TEŻ: SPOSÓB NA CUDOWNY MANICURE. LAKIER DO PAZNOKCI DOBIERANY DO ODCIENIA KARNACJI

Widzę przezroczystość

Półprzezroczyste tipsy to prawdziwy hit nadchodzącego lata! Spójrz tylko na ten boski efekt, jaki dają!

Cekiny na okrągło

Takie mani wymaga co prawda trochę zachodu, ale jak widać, efekt jest tego wart. Pytanie, czy znajdzie się manicurzystka, która zrobi takie cudeńko?

Zwierzęcy print

Cętki i skóra węża panoszą się już nie tylko na ubraniach czy dodatkach. Od kiedy Kendall Jenner nosi mani w krowie łatki , print zwierzęcy jest naprawdę wszędzie!

ZOBACZ TEŻ: Manicure, który każda z nas będzie chciała zrobić sobie na wiosnę. Z pewnością przykuje spojrzenia!

Kółko czy kwadrat

French w wydaniu na wesoło, czyli brokat zamiast białego paska na paznokciu. Czy to jest proste w wykonaniu? Wystarczą odpowiednie szablony. A czy jest efektowne? Jeszcze jak!

Półkolor

Jeśli jednak najbardziej cenisz sobie delikatny, domowy mani, postaw w tym sezonie na delikatne, pastelowe kolory. Sprzyjające kolory znajdziesz m.in. w Essie czy autorskich liniach lakierów w Sephorze.

Który ze sposobów ozdabiania paznokci zdobył Twoje serce?