Jesienno-zimowe trendy w stylizacji paznokci w tym roku będą opierały się głównie na prostocie. Manikiurzystki skupiają się na tworzeniu projektów nadających się do noszenia na co dzień. Dominują krótkie paznokcie w kolorze nude. Oznacza to, że bardziej awangardowe stylizacje paznokci z wybiegów wyróżnią się i zaskoczą nas znacznie skuteczniej.

Trendy zdominują przede wszystkim paznokcie krótkie. Tak obcięte paznokcie, nie były przeszkodą do nadania im uroczego, oryginalnego koloru. Na wybiegach mogłyśmy obserwować również paznokcie o klasycznym, owalnym kształcie. Idealne na co dzień, odpowiednie do pracy, ale wciąż niezwykłe i zaskakujące.

ZOBACZ TEŻ: MANICURE W KOLORZE NUDE- 20 NAJPIĘKNIEJSZYCH INSPIRACJI I WZORÓW

Kobieta z takim kształtem paznokci emanuje elegancją i niezaprzeczalnym poczuciem mody. Tego typu trendy kreowano przede wszystkim na wybiegach Marca Jacobsa, Alexisa Mabille i Philippa Pleina.

Fanki paznokci w kształcie migdałków i bardziej spiczastych stylizacji mogą być spokojne. Odważne kształty łączono przede wszystkim z równie odważnymi wzorami i aplikacjami. Tego typu stylizacje obserwowałyśmy podczas pokazów Jeremego Scotta, Vivienne Westwood oraz Gucci.

ZOBACZ TEŻ: MANICURE W STYLU MEGHAN MARKLE TO HIT! WIEMY, JAKICH LAKIERÓW UŻYWA! (FOTO)

W galerii poniżej znajdziecie pięć najmodniejszych kształtów oraz kolorów. Która stylizacja podoba się Wam najbardziej?