W świecie stylizacji paznokci istnieje wiele, wiele, wiele trendów. Dziś niekwestionowaną królową jest oczywiście hybryda. Dekadę temu hitem zaś był french manicure. W międzyczasie przewinęło się kilka mniejszych trendów, którym przyglądałyśmy się z mniejszym lub większym zainteresowaniem. Na przykład? Manikiur winylowy czy akrylowy. Pamiętamy też szał na wzorki, które dziś nadal są modne, ale w nieco spokojniejszym wydaniu. Obecnie stawiamy raczej na kropki czy inne geometryczne figury (np. zwykłe linie czy kreski), ale jeszcze do niedawna na naszych pazurkach gościły nawet… mini-komiksy!

A czy zastanawiałyście się kiedyś, co na to wszystko faceci? Co oni sądzą o naszych paznokciowych staraniach? Mężczyźni również mają swoje zdanie na ten temat. Podoba im się hybryda, bo gwarantuje perfekcyjny efekt. A jakich paznokci faceci nie lubią? Oto trzy szczególnie znienawidzone „rodzaje”:

ZOBACZ TEŻ: 100 LAT TRENDÓW W MANICURE. TAK ZMIENIAŁY SIĘ PAZNOKCIE NA PRZESTRZENI LAT

#1

Paznokcie, z których częściowo zdrapany jest lakier. Wyjątkowo nieestetyczny widok. Jeśli nie masz czasu na malowanie paznokci, noś je saute. Tak prezentują się duuuużo lepiej, zresztą to teraz bardzo gorący trend! Po szale na hybrydę, wróciły w pełni naturalne paznokcie.

#2

Ekstremalnie długich. Wydaje ci się, że to seksowne? Owszem, paznokcie wystające zza palców dodają seksapilu, ale pod warunkiem, że wystają tylko trochę. Za długie wyglądają po prostu jak… szpony! Mężczyźni równą nienawiścią darzą paznokcie, które są…

#4

Obgryzione. Wyglądają nieestetycznie i nie stanowią najlepszej wizytówki dla kobiety. Jeśli nie możesz poradzić sobie z obgryzaniem udaj się do specjalisty. Wspólnie wypracujecie rozwiązanie, dzięki któremu zyskasz zdrowy wygląd paznokci.

ZOBACZ TEŻ: OD 25 LAT OBGRYZAM PAZNOKCIE. JAK RADZĘ SOBIE Z KONSEKWENCJAMI TEGO ZABURZENIA?

Spodziewałyście się tego?