Prawdopodobnie próbowałaś już wielu różnych masek domowych pielęgnujących włosy oraz skórę. Niektóre z nich działają doskonale, inne nie spełniają oczekiwań. Nadszedł czas, aby to paznokciom zapewnić odpowiednią opiekę i zdrowie. Jeśli borykasz się z łamliwymi paznokciami, nie musisz chwytać od razu biec do sklepu. Wypróbuj dwuskładnikowej maseczki z żółtka i miodu. Żółtko na paznokcie to wspaniały sposób na wzmocnienie płytki. Może również wspomóc wzrost paznokci. Kto tego nie chce?

Paznokcie bolą, kiedy trzymasz je w lampie UV? Można tego uniknąć

Sonda

paznokcie na jesień

Jaki kształt paznokci lubisz?

Żółtko na paznokcie: maseczka regenerująca

Kluczem do pełnego wykorzystania potencjału tej maski do paznokci są czyste i suche paznokcie. Możesz je trochę przyciąć i oczyścić. Wbij jedno żółtko i włóż łyżkę miodu do miski. Całość dobrze wymieszaj widelcem. Dodatkowo możesz dodać ćwierć szklanki mleka i kilka kropli olejku eterycznego.

Pozwól paznokciom zanurzyć się w mieszance na 15-20 minut, aby zapewnić im najlepszą regenerację. Dobrze umyj ręce, aby usunąć resztki maski z paznokci i dodaj trochę kremu nawilżającego, aby wszystko zmiękczyć.

Olśniewające makijaże w stylu Hailey Bieber. Dodają spojrzeniu niezwykłego magnetyzmu

Szukasz więcej podobnych przepisów? Mamy ich dużo więcej. Poniżej znajdziesz najchętniej wyszukiwane przepisy na kosmetyki domowe w serwisie Zeberka.pl. Czeka na ciebie również cała kategoria z przepisami na zdrowe kosmetyki, które znajdziesz TUTAJ.

Sok z cebuli sekretną metodą zapobiegającą wypadaniu włosów

Całonocna maseczka do ust. Domowy sposób na miękkie, soczyste i gładkie usta

Naprawcze serum na blizny i przebarwienia. Wypełnione przeciwutleniaczami i witaminami