Kathleen Lights jest bardzo znaną youtuberką i makijażystką. Swój kanał na YT założyła jako jedna z pierwszych i była jedną z pierwszych, które nagrywały swoje makijaże i pokazywały buzię bez grama kosmetyku. I chociaż spodziewałyśmy się bogatej linii kosmetyków do makijaży jej autorstwa, to Kathleen postanowiła… stworzyć lakiery do paznokci. Nie ma jednak na co narzekać, kolory są obłędne! Do tego to w 100% wegańskie produkty.

ZOBACZ TEŻ: NAJBRZYDSZE KOLORY LAKIERÓW DO PAZNOKCI

W chwili obecnej dostępnych jest 6 różnych kolekcji lakierów. Ostatnim z nich jest ZODIAC, którego kolory ewidentnie wpasowują się w Halloween’owy klimat. Mamy brokatowe, ciemne lakiery, dyniową pomarańcz, szary, złoty oraz głęboką śliwkę z połyskiem.

Jednak to nie koniec. W kolekcji „Fall in the City” znajdziemy również przepiękne brokatowe kolory, w „Havana Heat” karkowe żółte, a przepiękne pastele w „Etheral Garden”.

Kolekcje są niestety limitowane, dlatego warto się spieszyć, jeśli któryś z nich wpadł Ci w oko. Cena jest jedynym ich minusem – za buteleczkę trzeba zapłacić około 40 złotych, co nie jest mało jak na jeden lakier.

ZOBACZ TEŻ: OTO NAJMODNIEJSZY KOLOR LAKIERU DO PAZNOKCI NA LATO! BĘDZIECIE CHCIAŁY GO MIEĆ!

Lubicie, jak znane influencerki współtworzą kolekcje produktów?