Neonowe paznokcie są modne niemal każdego lata i chociaż w te wakacje pojawiło się wiele rozmaitych inspiracji stylizacji paznokci – neony wciąż stoją na pierwszym miejscu. Udowadniają to gwiazdy, które chętnie decydują się na odważny manicure w jaskrawych barwach. Wygląda jednak na to, że szczególnie upodobały sobie jeden kolor – neonową zieleń.

NA ZDJĘCIU ZARĘCZYNOWYM NIKOGO NIE INTERESUJE PIERŚCIONEK. CHODZI O PAZNOKCIE

W te wakacje neony są naprawdę gorącym trendem i to nie tylko na paznokciach – pojawiły się także na paletach cieni do powiek czy ubraniach. Chociaż mogą kojarzyć się nieco tandetnie, to świetna opcja na wakacje, które są dobrą okazją na odrobinę szaleństwa.

Na manicure w kolorze intensywnej zieleni postawiły już Billie Eilish, Cardi B, Dua Lipa, czy Rihanna, uznawana za jedną z największych współczesnych ikon mody. Możemy się więc spodziewać, że szybko zyskają one grono naśladowców, a neonowa zieleń stanie się hitem wśród letnich stylizacji paznokci.

To żywy, radosny kolor, który dobrze odda klimat wakacji, kojarzących się z naturą i czasem spędzanym na świeżym powietrzu.

Hit czy kit? Co myślicie?