Powrót do nowej normalności sprawił, że mam teraz znacznie mniej czasu na zabiegi pielęgnacyjne. Dotyczy to również manicure. A zadbane dłonie są w mojej  pracy absolutnie kluczowe. Czy Wasza rzeczywistość wygląda podobnie? Z myślą o naszych zaganianych Czytelniczkach przetestowałam nowy lakier hybrydowy Simple od NEONAIL. I to rano, przed pierwszą kawą i callem z szefem! Produkt skierowany jest do wszystkich dziewczyn i kobiet, którym zależy na jak najszybszym wykonaniu nienagannego manicure’u. Sprawdziłam, czy faktycznie tak jest!

hybrydy

Na czym polega jego wyjątkowość? Lakier hybrydowy Simple to połączenie bazy, koloru i topu. W jednym produkcie! Wystarczą tylko dwie warstwy, aby uzyskać pełny hybrydowy manicure. Czy takie połączenie 3 w 1 się sprawdza? Postanowiłam przekonać się na własnych paznokciach, jak nowy produkt wypadł w praktyce. Obejrzyjcie wideo!

Lakier hybrydowy Simple od NEONAIL – test redakcyjny

Nałożenie i utrwalenie lakieru było kwestią dosłownie 20 minut. Aplikacja dziecinnie prosta: po prostu malujesz, utwardzasz pod lampą i gotowe! Nakładanie lakieru ułatwia miękki, zaokrąglony pędzelek. Lakier hybrydowy Simple świetnie kryje – rzeczywiście dwie warstwy z powodzeniem wystarczyły. Produkt utwardzałam 60 sekund w lampie LED. Efekt? Piękny połysk bez konieczności przemywania cleanerem. Kolejnym plusem jest naprawdę długa trwałość lakieru. Utrzymuje się na płytce praktycznie dwa tygodnie.  Zdjęcie lakieru z paznokci jest bardzo proste. Wystarczy odrobina acetonu i bawełniany płatek kosmetyczny.  Już niedługo pokażemy Wam kolejny filmik, w którym zaprezentujemy, jak krok po kroku usunąć lakier.

Kolekcja lakierów Simple od NEONAIL składa się z dziewięciu pięknych, letnich kolorów. Produkty zawierają w sobie proteiny jedwabiu, które pielęgnują płytkę paznokcia i chronią lakier przed uszkodzeniami mechanicznymi. Lakier przebadano dermatologicznie pod kątem substancji drażniących. Z powodzeniem produkt mogą używać posiadaczki wrażliwej skóry – ja również zaliczam się do tego grona.

Cena również jest bardzo przystępna – lakier hybrydowy Simple od NEONAIL kosztuje jedynie 39,90 zł. Wniosek? Z czystym sumieniem polecam Wam ten produkt!

neonail

 

Materiał powstał we współpracy z NEONAIL.