W zeszłym roku jeśli chodzi o trendy w stylizacji paznokci największą popularnością zdecydowanie cieszyły się motywy zwierzęcePrint w krowie łaty, paski zebry oraz cętki – właśnie taki manicure pragnęły wypróbować tysiące dziewczyn na całym świecie. Wszystko wskazuje na to, że w 2020 roku moda na zwierzęce printy wcale nie przeminie. 

Jedną a najgorętszych stylizacji sezonu zima 2020 jeśli chodzi o stylizację paznokci jest bowiem motyw o nazwie Snake Nails. Są to paznokcie do złudzenia imitujące wężową skórę. Co do tego, że ten print zagości na naszych paznokciach żadnych wątpliwości nie miała niekwestionowana królowa manicure, czyli Betina Goldstein. Artystka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie wężowej stylizacji paznokci jeszcze… w październiku 2019 roku.  

Ta dziewczyna ma idealne paznokcie. Jej manicure robi furorę na Pintereście!

Jak samodzielnie wykonać Snake Nails? Kluczem do uzyskania specyficznego efektu wężowej łuski jest punktowe nakładanie lakieru za pomocą gąbeczki albo specjalnego aplikatora. Nie musisz starać się, by wzorek był jednolity – im bardziej nieregularny, tym lepszy efekt.  

Wypróbujesz ten manicure?