Pierwsze wiosenne dni potafią przynieść sporo niespodzianek. Słoneczny poranek szybko może zmienić się w nieoczekiwaną ulewę. Dlatego żegnając się z ciepłym płaszczem i szalikiem warto zamienić je na składany parasol. A jeśli o deszczu mowa, to najnowszy trend w stylizacji paznokci jest idealnym odzwierciedleniem wiosennego przesilenia.

Kolejny wielki trend w zdobieniu paznokci to ptasie wzorki!

Water drop nails to zupełna nowość! Paznokcie wyglądają jakby były pokryte malutkimi kropelkami wody. Jedną z pierwszych manikiurzystek, które rozpowszechniły ten tren jest Sojin Oh. Na jej instagramowym profilu pojawiły się zdjęcia oryginalnych zdobień, które szybko stały się jedną z największych wiosennych inspiracji na oryginalną stylizację paznokci.

Water drop nails wyglądają niesamowicie realistycznie, jakby na każdym z paznokci pojawiły się małe kropelki deszczu. Trend ten można łączyć z innymi dowolnie wybranymi zdobieniami. Całość pięknie prezentuje się na jednolitym kolorze, ale może stać się też uzupełnieniem ombre nails, efektu kociego oka, a nawet szylkretowych paznokci.