W te wakacje z całą pewnością nie możemy narzekać na brak inspiracji, jeśli chodzi o manicure. Wśród najmodniejszych propozycji znajdzie się wiele pomysłów dla miłośniczek żywych, neonowych kolorów i wymyślnych zdobień. Jednym z ostatnich trendów jest fruits nails – czyli paznokcie inspirowane owocami – cytrynowe, arbuzowe, wiśniowe i truskawkowe. Możliwości jest wiele! Ale na tym nie koniec. Do gry powoli wkracza minimalizm i klasyczne sposoby stylizacji. Piękne mani w odcieniu masy perłowej to nawiązanie do naturalnego, klasycznego wyglądu.

Historia francuskiego manicure. Odkrycie, które zmieniło świat piękna

Jeśli jednak nadal masz problem nad tym, który kolor wybrać – mamy kolejną, cudną propozycję. To gradientowy manicure, łączący w sobie wiele różnorodnych odcieni. To prosty, a zarazem bardzo efektowny pomysł, który szybko stał się ulubieńcem gwiazd. Noszą go takie celebrytki jak: Kylie Jenner i Jennifer Hudson. I chociaż nie jest to zupełna nowość, bo gradientowy manicure już jakiś czas temu pojawił się w świecie stylizacji paznokci, ale tego lata zamiast przygaszonych brązów i szarości, stawiamy na żywe, intensywne odcienie.

Neonowe żółcie, zielenie, fuksje i pomarańcze – to nowy pomysł na gradientowy manicure, który jest piękną propozycją na lato. Możesz wybrać dwa lub trzy odcienie lub postawić na totalne szaleństwo i przejść przez wiele różnorodnych barw, utrzymanych w podobnej tonacji. Mamy mnóstwo przepięknych inspiracji, które pomogą Ci podjąć decyzję.