Kiedy temperatura na zewnątrz zaczyna robić się coraz wyższa, to znak, że nadszedł czas, by wprowadzić kilka istotnych zmian. Dotyczą one nie tylko naszych szaf, ale również kosmetyczek. W końcu nie ma lepszej okazji niż wakacje, by odmienić nieco swój wygląd. Chowamy więc wszystkie czernie i szarości i wprowadzamy kolor!

W tym sezonie nie ma jednego, określonego odcienia, który rządziłby każdą stylizacją. A to za sprawą jednego trendu, zaczerpniętego prosto z lat 90. Wzór Tie-dye ma właśnie swój wielki powrót.

Wielobarwne, rozmyte kolory to najmodniejszy print tego lata! Nosimy go w różnej postaci – od klasycznych T-shirtów, po jeansowe kurtki, satynowe spódnice aż po… paznockie.

Jeszcze do niedawna Tie-Dye kojarzył się z mocno nasyconymi kolorami i abstrakcyjnym wzorem. Jego nowa interpretacja opiera się na złagodzeniu barw. Szczególnie, jeśli chodzi o manicure.

Jedną z inspiracji do stworzenia paznokci w stylu Tie-dye jest najnowsze zdjęcie Kylie Jenner. Subtelne, pastelowe kolory, blask i płynne przejście – oto najnowszy sposób stylizacji, który z pewnością stanie się jednym z hitów tego lata.

Za nowy mani Kylie odpowiedzialny jest stylista Chaun Legend. I chociaż uzyskany efekt wydaje się być bardzo czasochłonny, w rzeczywistości, do odtworzenia pastelowego tie-dye potrzeba kolorowych lakierów i gąbeczki do makijażu. Na koniec wystarczy zabezpieczyć całość nabłyszczaczem, który utrwali efekt i doda pięknego blasku.