Jeśli zastanawiasz się, jakie wybrać paznokcie na Wigilię, podpowiadamy – zainspiruj się jednym z największych trendów sezonu. Miękkie swetry mają przepiękne, delikatne wzory, które można perfekcyjnie odwzorować właśnie na płytce paznokciowej. Będą wyglądać przepięknie, wkomponowując się w świąteczny klimat oraz zimowe stylizacje.

Perfekcyjne paznokcie na zimę? Użyj tych kolorów, aby zyskać modny manicure!

Świąteczne zdobienia

Tego typu zdobienia pasują do każdego kształtu oraz długości płytki paznokcia. Wystarczy, że dopasujesz wielkość wzoru. Od dłuższego czasu coraz więcej zwolenniczek zyskują paznokcie w szpic oraz trumienki, które są nieco wygodniejsze. Jeśli chodzi o wzory – są one dowolne. Warkocze, drobne linie, kropki – wszystko, co przywodzi na myśl wełniane sploty. Drugim sposobem na takie paznokcie są podobne do swetrowych wzory reniferów i śnieżynek.

Paznokcie na Wigilię. Wełniane sploty

Tego typu zdobienia nie są łatwe w wykonaniu, ale efekt jest naprawdę zachwycający. Matowe wykończenie pomaga zachować włóczki. Bardzo często zestawiane są z innymi świątecznymi zdobieniami, takimi jak śnieżki, renifery, mikołaje itd.

Paznokcie na Wigilię. Jak sweter

Z pewnością kojarzycie tradycyjne świąteczne wzory na swetrach? Zazwyczaj mają minimum dwa kolory, które tworzą niesamowite, klimatyczne sploty. Składają się z prostych, schematycznych elementów, takich jak płatki śniegu, gwiazdki, renifery i proste linie.

Velvet nails – cudny manicure na święta, który pasuje do każdej stylizacji

Błyszczące akcenty

W tego typu zdobieniach bardzo często spotykane są błyszczące elementy. Popularne są brokaty i mieniące się pyłki w kolorach srebrnym oraz złotym. Jeśli chodzi o kolory, panuje tutaj całkowita dowolność, jednakże najchętniej wybierane są: biały, czerwony, czarny, zielony oraz brązy i kolory nude. A jak Wam podobają się tego typu zdobienia?