Zmajlovane to niezwykłe miejsce w Warszawie, które powstało z połączenia trzech słów: „love”, czyli z miłości do tworzenia pięknych paznokci, „malowania”, np. lakierami lub tworzenia nietuzinkowych wzorów, oraz od imienia Milena – właśnie tak nazywa się założycielka salonu.

„Dla mnie stylizacja paznokci to mini akt wyrażania własnej osobowości, a jedyne, co nas ogranicza, to nasza wyobraźnia. Ten niewielki szczegół może wprowadzić do naszego życia wiele radości, a szczegóły to jest to, co kocham najbardziej. Do każdej stylizacji przykładam 100% uwagi, by paznokcie wyglądały jak najlepiej.”

Salon Zmajlovane specjalizuje się głównie w manicure hybrydowym ze zdobieniami (zwykłymi i zaawansowanymi), ale inne stylizacje też nie stanowią dla Mileny najmniejszego problemu. Uwielbia tworzyć prace niesalonowe, na przykład french 3D czy malowanie twarzy na tipsie.

Od stycznia tego roku Milena należy do teamu Q by Better Nails założonego przez najlepszą stylistkę Polski i świata Lenę Kurach. Pod jej okiem manikiurzystka uczy się tworzenia najlepszych stylizacji, a wkrótce też taką wiedzę będzie przekazywać innym, sama prowadząc szkolenia.

Zmajlovane od zawsze oferowało usługi na najwyższym poziomie bezpieczeństwa (jednorazowe pilniki, sterylne narzędzia czy płyny do dezynfekcji). Obecnie salon stosuje się do wszelkich zaleceń, aby zapewnić klientom maksymalny komfort.

Obserwujcie Zmajlovane na Facebooku i Instagramie.

 

Artykuł powstał w ramach projektu Zeberka Dla Branży Beauty wspierającego branżę beauty w kryzysie wywołanym pandemią koronawirusa. Więcej na temat projektu przeczytasz TUTAJ.