Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Niestety, wakacje nieubłaganie chylą się ku końcowi i nim się obejrzymy, nastanie jesień, a wraz z nią nadejdą nowe trendy.

Tegoroczne wakacje rozpieszczały miłośniczki manicure, oferując wiele różnorodnych propozycji na letnią stylizację paznokci — zaczynając od neonów, przez lemon nails, aż po paznokcie inspirowane lampą lawą. Część z nich była naprawdę urocza, cześć kiczowata, czy mocno kontrowersyjna. Łączy je jednak jedno – wariacje kolorami i nawiązanie do wakacyjnej zabawy i beztroski.

KONTROWERSYJNY MANICURE, WZOROWANY NA „KRÓLU LWIE”. NAPRAWDĘ SZOKUJE

Wszystko wskazuje na to, że jesień będzie równie obfita w paznokciowe trendy. Już teraz pojawiają się pierwsze propozycje – i jak na tę porę roku przystało, odchodzimy od żywych kolorów, ustępując miejsca nieco ciemniejszym tonom.

Perły

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez NAILS by MEI (@nailsbymei)

Metaliczny połysk i zdobne, stylowe perły – chociaż połączenie bardziej kojarzy się z Sylwestrem, ma być silnym trendem już jesienią.

Wycięcia

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Miss Pop (@misspopnails)

Manicure, w którym część płytki pozostaje w naturalnym kolorze. To oryginalna, efektowna, a jednocześnie subtelna propozycja.

Litery

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Miss Pop (@misspopnails)

Słodkie wakacyjne wzory ustępują miejsca literom, z których możemy utworzyć konkretne słowa lub zupełnie przypadkowe, abstrakcyjne kompozycje.