Już wkrótce zawita do nas wiosna. Powoli przechodzimy do korzystania z wiosennych trendów. Coraz częściej pojawiają się one na ulicach, w naszych domach oraz stylizacjach. Trendy dotyczą nie tylko ubrań, makijażu oraz fryzur lecz także stylizacji paznokci. Koniecznie sprawdź tę nowość w trendach – to stone nails, czyli kolejna stylizacja inspirowana kamieniami.

20 pomysłów na czerwone walentynkowe paznokcie. Są cudne!

Stone nails

To zdobienie zdecydowanie będzie jednym z największych hitów nadchodzącej wiosny. Idealnie sprawdzi się z okazji świąt Wielkanocnych, ponieważ… przypomina skorupkę pokolorowanych pisanek. W zbliżającym się sezonie powrócą do łask krótkie paznokcie oraz kształt zaokrąglonych kwadratów. To nieco mniej zdobna wersja paznokci stylizowanych na kamienie szlachetne, które jakiś czas temu zawładnęły internetem. Kwarcowe paznokcie przez długi czas były absolutnym hitem! Dodatkowo nie były one trudne do uzyskania. Teraz dziewczyny na Instagramie straciły głowę dla innego „kamiennego” zdobienia. Nie możesz tego przegapić!

Długie, mocne i zdrowe. Od idealnych paznokci dzieli Cię wyeliminowanie tych 4 błędów

Stylizacja paznokci

Stone nails to kolejna stylizacja paznokci wyglądem nawiązująca do kamieni. Przypomina on nieco skorupkę ozdobnych pisanek wielkanocnych, ale przede wszystkim chodzi o podobieństwo do kamieni, które nigdy nie mają jednolitego koloru. Nakrapiane pastelowe paznokcie będą bezapelacyjnie jednymi z najpopularniejszych zdobień! Możesz je uzyskać przy pomocy odpowiedniego top coatu lub rysując pędzelkiem drobne plamki, które będą układały się we wspaniały wzór! Z pewnością takie zdobienie robi wrażenie! Dlatego koniecznie je wypróbuj u siebie! Być może zdecydujesz się na ten manicure właśnie na Wielkanoc? Naszym zdaniem będzie to wyglądać wspaniale!