Francuski manicure właśnie przeżywa swój wielki powrót. W klasycznej stylizacji zakochało się już sporo gwiazd, m.in. Bella Hadid, która jak żadna inna gwiazda uwielbia klimat lat 90.

Ale jak to bywa z dawnymi trendami, również francuski manicure doczekał się już pewnych innowacji. A jedną z najpiękniejszych pozostaje zamiana białej końcówki na neonowe, wyraziste odcienie.

Charlize Theron miała genialny sposób na zamaskowanie odrostów

Tak przynajmniej było do tej pory, bo nowa propozycja od Demi Lovato to oryginalne, świeże spojrzenie na francuską elegancję. Elementem nawiązującym do klasyki jest delikatny odcień beżu. Nie zostaje on jednak uzupełniony jak w przypadku tradycyjnego manicure bielą. Zamiast niej pojawia się szklana końcówka z pięknym opalizującym efektem.

Gwiazda hitu Netflixa przeszła drastyczną metamorfozę

Kolejną modyfikacją jest dodanie trójkątnych naklejek, które mienią się w odcieniach pomarańczy, różu i fioletu. Musimy przyznać, że całość wygląda rewelacyjnie. A nowa propozycja na szklane końcówki, którą lansuje Demi Lovato, z pewnością niedługo stanie się jednym z wiodących trendów w stylizacji paznokci.