Nie chce ci się spędzać godzin na stylizacji paznokci? Szkoda ci pieniędzy na wizytę w profesjonalnym salonie, a sama nie masz zbyt wielkich umiejętności? Nie martw się! I na to jest rozwiązanie. Oto pomysły na manicure dla leniwych (czy też mniej utalentowanych…).

MILK BATH NAILS – NAJPIĘKNIEJSZY TREND W STYLIZACJI PAZNOKCI!

Tego lata pojawiło się naprawdę wiele trendów na wakacyjną stylizację paznokci. Niestety, większość z nich wymaga wiele pracy i umiejętności. Dlatego postanowiłyśmy znaleźć kilka inspiracji na manicure dla opornych.

Nasze propozycje nie wymagają żadnych specjalnych umiejętności, ich stworzenie zajmuje zaledwie kilkanaście minut, a przy tym wyglądają naprawdę efektownie.

W naturze nic nie jest idealne, a żaden kwiat nie jest taki sam – nie musisz tworzyć więc misternych stokrotek, wystarczy, że białą kropkę rozmyjesz patyczkiem, tworząc kilka nieregularnych płatków, a na środku namalujesz małą żółtą kropkę.

Wystarczy, że po nałożeniu bazy posypiesz paznokcie brokatem, pokrywając nim tylko ich część, a następnie utrwalisz brokat bezbarwnym lakierem.

Prosto a jak dziewczęco, prawda?

Wybierz ulubione kolory i namaluj nimi na paznokciach kropki o różnych wielkościach, tworząc w ten sposób ciekawą, oryginalną kompozycję.

Z pędzelka zbierz lakier, pozostawiając na nim tylko jego niewielkie ilości, a następnie, za jego pomocą twórz na paznokcie chaotyczne wzory, przypominające maźnięcia pędzla na płótnie.