Beyonce to gwiazda, która wyznacza trendy – jej makijaże, fryzury i kreacje natychmiast stają się numerem jeden. Wiele młodszych piosenkarek, które dopiero rozpoczynają swoją karierę czerpie inspiracje z jednej z najbardziej utalentowanej, znanej na całym świecie gwiazdy pop. Nad jej nienagannym wizerunkiem pracuje cały sztab specjalistów.

Jedną ze specjalistek współpracujących z piosenkarką jest Miho Okawara. Kobieta często zajmuje się manicurem Beyonce, wymyślając dla niej kolejne, niesamowite zdobienia.

Jako jedna z czołowych stylistek zdradziła jakie trendy w manicure będą modne tego lata. W rozmowie z zagranicznym portalem Refinery29 opowiedziała o 3 najmodniejszych sposobach na wakacyjne zdobienie paznokci.

LEMON NAILS. PIĘKNA INSPIRACJA NA LETNIĄ STYLIZACJĘ PAZNOKCI

Paznokcie 3D

To jeden z największych hitów. Wypukłe ozdoby stają się mega modnym dodatkiem, który z powodzeniem może zastąpić biżuterię. Można dodać małe kryształki, perełki albo… łańcuszek, by stworzyć niepowtarzalną stylizację.

Neon Cow Nails

Zwierzęcy print nadal jest w modzie, ale jeśli chodzi o manicure, to po niesamowicie modnym cow nails następuje jego lekka modyfikacja. Zamiast czarnych lub bordowych kolorów imitujących krowie łatki, tego lata wybieramy neonowe, wyraziste odcienie.

https://www.zeberka.pl/art/milk-bath-nails-8211-najpiekniejszy-trend-w-stylizacji-paznokci-52100

Kwarc inaczej

Kwarcowe paznokcie o kolorze lekkiego różu wyglądają uroczo, ale tego lata dodajemy do nich mały, błyszczący element. Ozdobione drobnymi kryształkami zyskują nowy, odświeżony wygląd.