Pomysły na zdobienia paznokci zmieniają się w mgnieniu oka. Po efekcie syrenki, kolorowych foliach i naklejkach przyszedł czas na coś prostszego. Już od dłuższego czasu w świecie stylizacji paznokci panuje moda na minimalizm, a po kropkach i kreskach pora na perfekcyjne, idealnie narysowane linie. To najnowszy trend w zdobieniu, który jest niebywale łatwy do odtworzenia.

ZOBACZ TEŻ: GORĄCY TREND W STYLIZACJI PAZNOKCI. CZY FOOD MANICURE MOŻE BYĆ APETYCZNY?

Spider gel to stosunkowo nowy pomysł, dzięki któremu stylizacja paznokci jest prosta i zajmuje dosłownie kilka sekund. Nawet osoby, które dopiero zaczynają przygodę z hybrydami, spokojnie poradzą sobie z tym zdobieniem. Wszystko, dzięki gumowej, gęstej konsystencji żelu, który wystarczy nałożyć na hybrydowy lakier.

Żel pomaga stworzyć perfekcyjnie wyglądające linie lub geometryczne wzory w zaledwie kilka sekund. Wystarczy nanieść odrobinę żelu na pędzelek lub sondę do zdobień i przeciągnąć gęstą, ciągnącą się konsystencję na płytkę paznokcia. Na koniec pokrywamy wszystko topem (lakierem nawierzchniowym) i utwardzamy w lampie uv. Przemywamy cleanerem i gotowe!

ZOBACZ TEŻ: FEMINISTYCZNY MANICURE, KTÓRY MOŻESZ NOSIĆ CAŁY ROK! ZOBACZ NAJLEPSZE HASŁA

Spróbujecie?