Najtrudniejszą rzeczą w zrobieniu manicure wcale nie jest nadanie paznokciom odpowiedniego kształtu czy wycięcie skórek. Najgorszy etap stanowi wybór koloru. W końcu jest ich aż tyle, że trudno nie skusić się na połączenie dwóch lub trzech odcieni, chociaż prawdopodobnie większość z nas wybrałaby inny kolor lakieru na każdy z paznokci. A teraz jest to możliwe jeszcze bardziej niż kiedykolwiek, ponieważ gradientowy manicure jest obecnie jednym z największych hitów w stylizacji paznokci.

To manicure, który daje spore pole do popisu – możesz pokryć każdy z paznokci innym odcieniem lakieru, ale panuje jedna, sztywna zasada: wszystkie mają zostać zachowane w jednej tonacji kolorystycznej.

Na szczęście dla miłośniczek intensywnych, głębokich kolorów mamy dobrą wiadomość. Właśnie powstała nowa wersja gradientowego mani, a inspiracją do stworzenia tego trendu stały się Skittles, cukierki, które każdy z nas zna z dzieciństwa.

To nowe spojrzenie na wielokolorowy wygląd manicure, dzięki któremu możesz połączyć ze sobą wszystkie dowolnie wybrane odcienie. Najlepiej te, które wyglądają jak cukierki.