Serial „Biały lotos” HBO Max to mieszanka czarnej komedii i dramatu, w której występuje mnóstwo kontrowersyjnych, wspaniale zbudowanych postaci. To satyryczne spojrzenie na klasę wyższą i ich wakacyjne wyczyny w luksusowym kurorcie. Dopracowane postaci można kochać, jak i nienawidzić.

Paznokcie w kolorze lemoniady. Cudny mani, który przywoła lato

Jak każdy serial, który gromadzi pokaźną rzeszę fanów z całego świata, „Biały lotos” wywołał wiele internetowych dyskusji na temat mody. Portia, grana przez Haley Lu Richardson zachwyciła eklektyczną garderobą inspirowaną pokoleniem Z. Jej talia, za duży top TH i niebieska patchworkowa spódnica midi to przykłady elementów, które naprawdę porwały widzów.

Sonda

makijaż na wielkanoc

Po kim odziedziczyłaś urodę?

Oprócz kultowych elementów garderoby to kolor paznokci Portii stał się tematem dyskusji wśród fanów.

Kolor chartreuse: stylizacja paznokci idealna na lato

Podczas gdy wcześniej manicure z serialu „Euphoria” był szeroko omawiany w Sieci, teraz przyszła kolej na „Białego Lotosa”. W tym sezonie trendy manicure wyznacza serial HBO. Portia nosi żółto-zielony kolor lakieru do paznokci znany jako chartreuse. Towarzyszy jej on przez cały sezon.

@nailartbysig

Portia is for sure a DIY girly. 💚 #whitelotus #portia

♬ Renaissance (Main Title Theme) [from „The White Lotus: Season 2”] – Cristobal Tapia De Veer

Nazwa cienia pochodzi od likieru o tym samym wyraźnym kolorze. Po tym, jak napój zyskał popularność w XIX wieku, kolor ostatecznie wkroczył do sfery mody i projektowania. Odcień jest znany z tego, że przyciągaja wzrok, dzięki czemu idealnie pasuje do stylu Portii. Jest doskonałym wyborem  dla każdego, kto chce wykorzystać kolor chartreuse bez popadania w przesadę .

Anna Lewandowska ponownie zaskakuje. Tym raz pokazała twarze OBU CÓREK!