Po marmurkowym manicure, który robił furorę w 2018 roku, przyszła pora na Rose Quartz Nails. Tym razem inspirujemy się różowym kwarcem, który jest nie tylko jednym z najpiękniejszych kamieni szlachetnych, ale przede wszystkim kamieniem miłości. Zobaczcie najpopularniejszy manicure 2019!

Idealnie wypolerowane kryształki różowego kwarcu to nowy hit stylizacji paznokci, który pokochałyśmy. Szlachetny manicure to propozycja, która sprawdzi się na wiele okazji, zarówno do pracy jak i np. na wesela.

PAZNOKCIE FLAME NAILS. TO ZDOBIENIE INNE NIŻ WSZYSTKO, CO BYŁO DOTYCHCZAS

Z powodzeniem może pozwolić sobie na niego również każda panna młoda, wzór i kolor idealnie wpisują się w ślubną elegancję. Największą popularnością cieszy się wersja, w której wzorem pokryte są wszystkie paznokcie, jednak można znaleźć też propozycje bardziej minimalistyczne.

Jak wykonać stylizację w stylu Rose Quartz? Okazuje się, że jest to prostsze niż nam się wydaje. Najpierw wszystkie paznokcie pokrywamy bazowym lakierem w jasnym odcieniu różu, a po wyschnięciu, za pomocą cienkiego pędzelka malujemy białe pęknięcia o nieregularnych kształtach.

PIĘKNY MANICURE JULII WIENIAWY, O KTÓRYM MARZĄ TERAZ WSZYSTKIE DZIEWCZYNY

Całość pokrywamy przezroczystym lakierem, aby nadać paznokciom szklistego połysku. Oczywiście wymaga to nieco wprawy, ale po kilku razach jest to naprawdę banalne! Zobaczcie najpiękniejsze stylizacje!