Wakacje sprzyjają szaleństwu i takie też są trendy na letnią stylizację paznokci. To czas, kiedy nareszcie możemy pozwolić sobie na zabawę i sięgnąć po żywsze kolory. To, co zrobiła Rita Ora, jest już jednak naprawdę odważne.

JELLY NAILS – MANICURE, KTÓRY WZBUDZA KONTROWERSJE

Rita Ora znana jest ze swojego wyjątkowego podejścia do mody. Nie boi się eksperymentów i z odwagą łączy różne style, tworząc oryginalne zestawienia. Jej najnowszy manicure nie powinien zatem nikogo dziwić, mimo to wywołał jednak spore zamieszanie.

Manikiurzystka artystki podzieliła się w sieci zdjęciem mani piosenkarki, w którym połączyły ze sobą trzy bardzo odważne trendy. Artystka postawiła na innowacyjne połączenie jelly nails, tie dye, oraz dziurek w kształcie serca. Zmieszanie tych stylów dało zaskakujący i na pewno mocno zwariowany efekt.

Część fanów Ory uznała go za naprawdę wspaniały, natomiast inni nazwali to sporą przesadą.

Wspaniałe
To już za dużo!

style="overflow:hidden;">

Tymczasem artystka skomentowała zdjęcie słynnym Don’t worry, be happy co znaczy – nie martw się, bądź szczęśliwy. Wygląda więc na to, że jest naprawdę zadowolona z efektów. I trzeba jej to przyznać, manicure jest naprawdę radosny i iście wakacyjny.

Odważyłybyście się?