Wakacje sprzyjają szaleństwu i takie też są trendy na letnią stylizację paznokci. To czas, kiedy nareszcie możemy pozwolić sobie na zabawę i sięgnąć po żywsze kolory. To, co zrobiła Rita Ora, jest już jednak naprawdę odważne.

JELLY NAILS – MANICURE, KTÓRY WZBUDZA KONTROWERSJE

Rita Ora znana jest ze swojego wyjątkowego podejścia do mody. Nie boi się eksperymentów i z odwagą łączy różne style, tworząc oryginalne zestawienia. Jej najnowszy manicure nie powinien zatem nikogo dziwić, mimo to wywołał jednak spore zamieszanie.

Manikiurzystka artystki podzieliła się w sieci zdjęciem mani piosenkarki, w którym połączyły ze sobą trzy bardzo odważne trendy. Artystka postawiła na innowacyjne połączenie jelly nails, tie dye, oraz dziurek w kształcie serca. Zmieszanie tych stylów dało zaskakujący i na pewno mocno zwariowany efekt.

Część fanów Ory uznała go za naprawdę wspaniały, natomiast inni nazwali to sporą przesadą.

Wspaniałe
To już za dużo!

Tymczasem artystka skomentowała zdjęcie słynnym Don’t worry, be happy co znaczy – nie martw się, bądź szczęśliwy. Wygląda więc na to, że jest naprawdę zadowolona z efektów. I trzeba jej to przyznać, manicure jest naprawdę radosny i iście wakacyjny.

Odważyłybyście się?