Właśnie rozpoczął się najbardziej magiczny tydzień w całym roku. Już w sobotę usiądziemy przy wigilijnym stole, ale najpierw… No właśnie! W tym czasie musimy zadbać o najważniejsze rzeczy. Mowa nie tylko o przygotowaniu świątecznych potraw, ale również o zadbaniu o swój wygląd.

ZOBACZ: LAMPY UV W GABINETACH KOSMETYCZNYCH – SZKODLIWE CZY NIE?

świąteczne paznokcie krok po kroku

Przychodzimy do Was dzisiaj z inspiracjami na świąteczny manicure. Na paznokciach rządzi m.in. czerwień, złoto i ciemna zieleń. Na święta możemy zaszaleć z brokatem i połyskującymi dodatkami. Tym bardziej, że zaraz po świętach jest sylwester! W poniższej galerii znajdziecie gotowe propozycje świątecznego manicure, niektóre z nich zostały pokazane, jak zrobić je krok po kroku.

świąteczne wzorki na paznokcie

Który manicure podoba nam się najbardziej? Same nie możemy się zdecydować… Jeszcze nie wiemy, czy postawimy na nieco spokojniejsze paznokcie w jednym odcieniu, czy też zaszalejemy i postawimy na malowane renifery czy płatki śniegu. Jedno jest pewne – świąteczne wzorki zdecydowanie mają teraz swoje pięć minut! Jeżeli macie „pewną rękę”, z pewnością poradzicie sobie same. Jeżeli nie macie zdolności artystycznych – udajcie się do stylistki, która przemieni Wasze paznokcie w prawdziwe dzieła sztuki lub…

świąteczne naklejki na paznokcie

… skorzystajcie ze specjalnych naklejek! To idealna opcja dla tych z Was, które nie radzą sobie ze zdobieniem paznokci. Naklejki to coś w stylu tatuażu – moczymy je w wodzie i następnie naklejamy na paznokcie. Malujemy bezbarwnym lakierem i gotowe! Oryginalny manicure gotowy w kilka chwil! Jeżeli wydaje Wam się to zbyt skomplikowane – możecie ozdobić paznokcie cyrkoniami, które będą pięknie połyskiwać.

ZOBACZ TEŻ: POCZUJ ŚWIĘTA NA PAZNOKCIACH

Koniecznie dajcie nam znać, która propozycja podoba Wam się najbardziej!