Niektóre kobiety kierują się w życiu zasadą “więcej znaczy więcej”. Stawiają na maksymalizm i dążą do tego, aby mieć jak najdłuższe i najgęstsze włosy oraz rzęsy, największe usta oraz najdłuższe paznokcie. Przekonują, że dopiero wtedy czują się naprawdę kobieco. 

Gold Framed Manicure. Zjawiskowa stylizacja paznokci ze złotem w roli głównej

Niestety brak umiaru przynosi czasami skutki odwrotne do zamierzonych, a stylizacja zamiast zachwycać – po prostu straszy. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie poniżej, które przedstawia paznokcie przedłużone za pomocą akrylu. Nie byłoby w tym nic zdrożnego, gdyby nie… olbrzymie odrosty. Właścicielka tych dłoni z jakiegoś powodu nie udała się do salonu kosmetycznego, żeby odświeżyć manicure, tylko postanowiła zapuścić swoje naturalne paznokcie, a te, wraz z akrylowym przedłużeniem, bardzo szybko zaczęły przypominać prawdziwe szpony. Jakby tego było mało, paznokcie zostały pomalowane na fioletowy kolor, na niektórych znalazły się także ozdoby z białych i złotych gwiazdek oraz coś, co w zamyśle miało chyba przypominać kamień szlachetny. 

Zdjęcie tego dziwacznego manicure trafiła na Facebookową grupę That’s It I’m Nail Shaming, na której internautki publikują fotki najbardziej szokujących paznokciPod zdjęciem pojawiły się setki komentarzy zdegustowanych fanek manicure, które jednogłośnie stwierdziły – te paznokcie są po prostu odrażające. 

Pokazały długie paznokcie bez lakieru. Fanki manikiuru są zniesmaczone

Po co zapuszczać paznokcie na taką długość?! 

Ohyda, ohyda, ohyda! 

Patrząc na to mam ochotę krzyczeć. 

Macie podobne odczucia patrząc na zdjęcie tych paznokci?