Francuskie mani znów wróciło do mody! Coraz więcej dziewczyn wybiera klasyczną białą końcówkę, która ponownie kojarzy się z oznaką szyku i elegancji. Jeśli jednak poszukujesz czegoś bardziej dopasowanego do Twojego stylu, ale także osobowości, na pomoc przychodzi zjawiskowy, kosmiczny trend…

Zimowy mani w minimalistycznym stylu. Piękne propozycje

Astrologiczne paznokcie to kolejna cudowna inspiracja, w szczególności dla wszystkich dziewczyn, które interesują się tematyką numerologii, horoskopów i czytania z kart.

To nie tylko sposób na efektowny mani, ale też świetny pomysł na przygotowanie się do zbliżającej imprezy andrzejkowej. Nic dziwnego, że astrologiczne paznokcie są obecnie jednym z najpopularniejszych zdobień pojawiających się na Instagramie.

Piękne paznokcie Seleny Gomez. Gwiazda ma własny pomysł na francuski manicure

Astrologiczne paznokcie dają szerokie pole do popisu – możesz skorzystać z numerologii, tarota lub horoskopu, by przedstawić symbol, który jest Ci przypisany. Niesamowitą inspiracją okażą się także symbole lunarne lub gwiazdozbioru. To najlepiej dopasowany manicure, który podkreśli Twój styl i osobowość.

A oto najpiękniejsze inspiracje na astrologiczne mani: