Selena Gomez wie jak oczarować swoich fanów – jej stylizacje zawsze przyciągają uwagę i szybko zyskują miano gorących trendów sezonu. Dotyczy to nie tylko jej niesamowicie kobiecych, stylowych kreacji, ale także makijażu, fryzury i paznokci. A jeśli chodzi o ten ostatni element – to właśnie manicure piosenkarki robi teraz ogromne wrażenie. Wobec tego koloru nie da się przejść obojętnie.

Chociaż letnie inspiracje w zdobieniu paznokci są cudne, a w tym roku w szczególności nie można narzekać na brak oryginalnych pomysłów, to czasem przychodzi moment, kiedy jesteśmy już lekko zmęczone kolejnymi jaskrawymi i neonowymi kolorami. Z kolei ciemne burgundy i granaty nie są tym, co chcemy nosić na paznokciach przed początkiem jesieni.  Nowy manicure Seleny Gomez to odpowiedź na te rozterki.

Selena Gomez w obcisłym stroju kąpielowym. Zupełnie wyzbyła się kompleksów

Gwiazda znalazła odcień idealny, który z jednej strony wpisuje się w wakacyjne trendy, ale jest małym odpoczynkiem od mocnych róży i jaskrawych żółci. Ciemny, błyszczący turkus to ciekawa odmiana, która wprowadza świeżość i lekkość.

Kolor, który wybrała piosenkarka trudno jest jednoznacznie określić. Przypomina głęboki morski odcień z połączeniem ciemnej zieleni. Za najnowszy manicure Seleny odpowiedzialny jest jeden z najpopularniejszych stylistów paznokci – Tom Bachik, który opublikował efekt swojej pracy na Instagramie.

Wakacyjny manicure. Kolory inspirowane latem