Drogie Zeberki, mamy dla Was dobrą wiadomość. Być może już niedługo nastanie prawdziwa manicure’owa rewolucja. Amerykańska marka OPI nie próżnuje i regularnie zaskakuje nas swoimi nowościami. W Stanach Zjednoczonych właśnie pojawiły się nowe produkty, które znajdują się pomiędzy zwykłymi lakierami do paznokci, a hybrydowymi. Ciekawe?

ZOBACZ TEŻ: VICTORIA BECKAM STWORZYŁA LINIĘ LAKIERÓW DLA NAILS INC!

Linia nazywa się Infinite Shine i w jej skład wchodzi 30 kultowych odcieni marki. Tak, jak wspominałyśmy wyżej, są to produkty pomiędzy zwykłymi lakierami, a hybrydowymi. Co to znaczy? A no to, że paznokcie malujemy tak, jak zwykłym lakierem, który trzyma się tak długo jak hybrydowy! Wielkim plusem jest to, że pozbędziemy się go za pomocą zmywacza do paznokci.

Zaczynamy od nałożenia specjalnej bazy. Następnie wybieramy kolor (ogranicza nas tylko wyobraźnia, dzisiaj modne jest niemalże wszystko!) i malujemy paznokcie. Utrwalamy specjalnym top coat’em, czekamy kilka minut i gotowe. Lakier wyschnie bardzo szybko, a nasze paznokcie będą miały przepiękny, żelowy połysk. Nie musimy utrwalać produktu w lampie UV, co zdecydowanie jest bardzo wygodne.

Jeżeli jesteście ciekawe, jak lakier wygląda po 10 dniach, KLIKAJCIE TUTAJ.

A teraz mniej radosna część. Póki co OPI nie planuje wprowadzać na polski rynek udogodnień, ale kto wie… Może już niedługo.

Chciałybyście wypróbować?

Paznokciowa rewolucja - produkt pomiędzy lakierem a hybrydą!

Paznokciowa rewolucja - produkt pomiędzy lakierem a hybrydą!

Paznokciowa rewolucja - produkt pomiędzy lakierem a hybrydą!