W dobie mediów społecznościowych stylizacja paznokci zawładnęła społecznością kosmetyczną. Większość popularnych aplikacji opiera się na obrazach, łatwo znaleźć inspirację na stylizację paznokci. Od kształtu i długości do rzeczywistego projektu krótka droga. Minimalistyczny manicure pozostanie w modzie już chyba na zawsze. Estetyka „clean girl”, czy paznokcie baby boomer, wciąż powracają do trendów.

Paznokcie Baby Boomer powracają w epickim stylu

Mleczna kąpiel: minimalistyczny trend w manicure

Jedną z najnowszych propozycji, które zechcesz wypróbować, są minimalistyczne paznokcie „mleczna kąpiel”. Pierwsza wersja tego trendu obejmowała suszone kwiaty w lakierze, ale nowy akcent całkowicie pomija płatki. Kaia Gerber niedawno zaprezentowała ten wyrafinowany trend na afterparty po Oscarach 2023, którego gospodarzem było Vanity Fair. Stylizacja wykonana przez Natalie Minervę, słynną stylistkę paznokci i globalną ambasadorkę OPI, miała kontrastować ze srebrną cekinową sukienką modelki. „Oddanie hołdu hollywoodzkiemu stylowi gwiazdy wydawało się odpowiednie na to wydarzenie, więc zrobiliśmy klasyczny zaokrąglony kształt paznokci w mlecznej kąpieli. Skromny, czysty, wyrafinowany i stylowy, z niestandardową kombinacją kolorów specjalnie dla niej” – powiedziała Minerva.

Paznokcie „mleczna kąpieli” ​​są łatwe do samodzielnego wykonania. Jeśli nie masz czasu, aby zrobić sobie paznokcie w salonie, weź kilka odpowiednich lakierów i możesz wykonać taką stylizację w domu. Aby uzyskać kremowy wygląd pianki marshmallow, wybierz delikatny biały lakier i bardziej kremowy biały kolor. Połączenie tych dwóch składników zapewni kremowy, mleczny wygląd. Możesz też użyć różu.

Śliczny manicure na wiosnę. 10 cudownych inspiracji z Pinteresta

Sonda

paznokcie na jesień

Jaki kształt paznokci lubisz?