Kylie Jenner wie w jaki sposób zaskoczyć swoich fanów. Zdjęcie, które pojawiło się na jej instagramowym koncie, wywołało spore zamieszanie. Ostatnia afera z udziałem celebrytki dotyczyła jej paznokci. Jak widać historia lubi się powtarzać, bo tym razem spór również dotyczy jej kontrowersyjnego manicure.

Kylie opublikowała zdjęcie, na którym pochwaliła się nowa stylizacją paznokci. Celebrytka wybrała pudrowy róż i błyszczące diamenciki, które układają się w kształt serca. Zaskoczenia nie wzbudziły same zdobienia, co imponująca długość paznokci.

Ten mani Kylie Jenner podzielił jej fanów. Hit czy kit?

Podobna sytuacja miała miejsce około miesiąc temu, Kylie wywołała burzę wśród internautów, kiedy pokazała paznokcie w stylu french drip.  Reakcje były wówczas mocno podzielone. Część fanów komplementowała pomysłowe mani, ale nie zabrakło też przeciwników, którzy krytykowali absurdalną długość.

Kylie Jenner znowu kopiuje Kim. Tym razem przesadziła?

Podobnie jest i tym razem, wiele osób uważa, że to po prostu mało praktyczny wybór. Kylie ma jednak słabość do przedłużanych włosów, ale i paznokci, dlatego mało prawdopodobne jest to, że zrezygnuje z którejś z tych rzeczy.