W letniej stylizacji paznokci inspirowaliśmy się już arbuzem, cytryną, tęczą, a nawet kąpielą mleczną. Pisałyśmy też o powracającym trendzie z lat 90. – motylim manicure. I to właśnie on, zachęcił nas do poszukania innych pomysłów na manicure inspirowany światem zwierząt. Jesteśmy pewne, że zakochacie się w wybranych przez nas propozycjach!

LAMPA LAWA POWRACA W NOWYM TRENDZIE STYLIZACJI PAZNOKCI. EFEKT JEST NIESAMOWITY

Wakacje są idealną okazją, by pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, bo to właśnie z tym kojarzą się najbardziej, prawda? Z radością, beztroską, słońcem i czasem spędzonym na łonie natury. Dlatego w każde wakacje wprowadzamy do swojej garderoby więcej żywych kolorów, szare swetry zastępując kwiatowymi wzorami czy neonami. Podobne jest ze stylizacją paznokci – klasyczne wzory ustępują miejsca wariactwu.

Jeśli tak jak my, kochasz przyrodę i chcesz znów poczuć się jak dziecko, postaw na manicure inspirowany światem zwierząt! Poniższe propozycje są bardzo dziewczęce, urocze i naprawdę słodkie. Chociaż znajdą się wśród nich też i takie, które każdej stylizacji dodadzą pazura i idealnie sprawdzą się na wakacyjne imprezy.

Możesz postawić na słodkie kotki, zwierzęta leśne, czy zaczerpnąć inspiracje z ciepłych krajów, malując na paznokciach żyrafę – opcji jest naprawdę wiele, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Daj znać, które wybrałaś!