Stylizacja paznokci baby boomer pod wieloma względami przypomina french manicure i często określana jest jako francuskie paznokcie ombre. Podobnie jak jego odpowiedniczka, stylizacja łączy jasnoróżową podstawę z kontrastującym wykończeniem. Baby boomer charakteryzuje się gradientowym wyglądem, który jest naprawdę urzekający. Francuskie ombre było ewolucją klasycznego francuskiego manicure. Wiadomo, że pochodzi z lat czterdziestych XX wieku (lata wyżu demograficznego). To ponadczasowa i elegancka stylizacja – delikatny róż przechodzący w matowe białe końcówki.

Paznokcie baby boomer są idealne na wesela

Ze względu na ich subtelną estetykę paznokcie te są powszechnie znane na weselach. Artystka paznokci Chloe Crow wyjaśniła Today, że „są to najbardziej naturalnie wyglądające paznokcie i będą pasować do każdej stylizacji.

Paznokcie w stylu retro: cudne zdobienia w klimacie lat 70., którym się nie oprzesz

Sonda

paznokcie na jesień

Jaki kształt paznokci lubisz?

Stylizacja ta czerpie inspiracje z przeszłości, ale nie musi być w żaden sposób stonowana. Jeśli kochasz połysk i teksturę, dodaj cyrkonie do swojego manicure. Blask nie musi  też przybierać formy dżetów; brokat może załatwić sprawę. Istnieją różne sposoby na dodanie brokatu do manicure baby boomer. Zobaczcie najlepsze inspiracje, które dla was wyszukałyśmy.

Roksana Węgiel o byciu milionerką. Zdradziła, ile miała lat, kiedy zarobiła pierwszy milion