Wy też zapisujecie modne i przyciągające uwagę elementy w archiwum na Instagramie? Nasz folder jest pełen stylizacji, fryzur i zdobień paznokci. Choć nie zawsze mamy czas na odświeżenie paznokci w salonie, opowiemy wam dzisiaj, w jaki sposób będzie wyglądał następny projekt, o który poprosimy stylistkę. Mowa o paznokciach aura, szalenie popularnej stylizacji w mediach społecznościowych.

„Paznokcie aura to nowy trend w zdobieniu paznokci, który przypomina zdjęcia aury. Zwykle to mieszanka kolorów, a różne odcienie maluje się w stylu ombré lub z gradientem”, wyjaśnia Brittney Boyce, stylistka paznokci i założycielka Nails of LA .

Zielone szylkretowe paznokcie – hit sezonu jesień/zima 2021

„Twoja aura jest polem energetycznym, które składa się z różnych warstw energii”, mówi certyfikowany terapeuta kolorów. „Kolor to energia i częstotliwość, którą wszyscy czujemy — świadomie lub podświadomie. Te kolory zmieniają się w zależności od twoich emocji, wzorców myślowych, twojej energii fizycznej i wielu innych warstw” – wyjaśnia. Znajdowanie kolorów aury jest procesem intuicyjnym. Wszyscy jesteśmy intuicyjni, musimy tylko nauczyć się dostrajać. Jest to tak proste, jak zwracanie uwagi na kolory, które cię przyciągają i odwrotnie, odpychają w dowolnym momencie. Przed tobą różne kolory aury i ich znaczenie:

1. Czerwony: Ten kolor dotyczy podejmowania działań. Pomaga ciału wykorzystać witalność, którą ma w sobie.

2. Pomarańczowy: to kolor, który łączy nas z radością i pomaga uwolnić emocje frustracji, złości i żalu. To kolor, który prosi nas o pielęgnowanie naszego ciała poprzez pielęgnowanie naszych emocji.

3. Żółty: jest to kolor, który łączy nas z mocą umysłu i mocą szczęścia, które wszyscy mamy w sobie. Pozwala zaciekawić się życiem i dowiedzieć się więcej o sobie.

4. Różowy:To kolor, który przynosi spokój, łączy nas ze współczuciem, życzliwością i czystością, jaką miłość wnosi do życia.

5. Zielony: Łączy nas z rozwojem i otwartością. To kolor, który przypomina nam, że jesteśmy częścią natury.

6. Niebieski: kolor zaufania, połączenie ze słowami i autentyczną ekspresją. To kolor, który przypomina nam, abyśmy byli wierni temu, kim jesteśmy.

7. Fioletowy: Kolor, który łączy nas z kreatywną i artystyczną stroną. Stroną, która marzy i zmienia piękne rzeczy w rzeczywistość.

„Większość paznokci aura, które widzisz, a które mają wspaniały, wyblakły wygląd, jest wykonywana za pomocą aerografu. W ten sposób styliści paznokci mogą uzyskać gradientowy look z kolorem osadzonym w środku”, wyjaśnia Boyce.

Gigi Hadid ma nową fryzurę? Modelka wygląda obłędnie!

Sonda

paznokcie na jesień

Jaki kształt paznokci lubisz?