Nie poddamy się koronawirusowi! Nie damy się zwariować podczas kwarantanny, a w domach najprawdopodobniej pozostaniemy jeszcze przez kilka następnych tygodni. Na Instagramie Zeberka.pl otwieramy nowy cykl spotkań #beautysfera. Zapraszamy na live’y, podczas których spotkacie się z ekspertami ze sfery beauty. Nasi rozmówcy podzielą się z Wami sztuczkami urodowymi oraz odpowiedzą na Wasze pytania. Jako pierwsza wystąpi Katarzyna Socha ze Studia Urody Kolorowy Zawrót Głowy. Zdradzi nam tajniki domowej pielęgnacji paznokci oraz opowie o sztuce wykonywania i zdejmowania hybryd! Do zobaczenia na InstaStories w piątek 27 marca o godzinie XX.

Katarzyna Socha jest jedną z tych kobiet, które biorą sprawy w swoje ręce. W rezultacie ogłoszenia pandemii, dla bezpieczeństwa swoich klientek, nie tylko zdecydowała się zamknąć studio, ale i postanowiła o nie zadbać z domu. Na Facebooku systematycznie publikuje wskazówki oraz filmy, które umożliwiają samodzielną i przede wszystkim prawidłową pielęgnację paznokci w domu. Podczas rozmowy zadamy jej najbardziej nurtujące nas i Was pytania. Dowiemy się między innymi, jak długo trzymać hybrydę, jak bezpiecznie ją zdjąć i w jaki sposób pielęgnować płytkę paznokcia, aby nie zniszczyć jej w przerwie od wizyt u specjalisty.

Niebawem dodamy filmik jak w warunkach domowych zdjąć mase hybrydową którą u nas robiłyscie dlatego prosimy Was o chwilę…

Gepostet von Studio Urody Kolorowy Zawrót Głowy am Montag, 16. März 2020

Film nr 1. Jak usunąć żel z paznokcia 😉 – UWAGA ! Usuwamy żel tylko i wylacznie kiedy odrost się o to prosi 😉 i słowo dla Was – OSTROŻNIE ❤

Gepostet von Studio Urody Kolorowy Zawrót Głowy am Mittwoch, 18. März 2020

Hej 😉 Dostałyśmy kilka zapytań odnosnie naszej obecnosci w salonie a dokladniej naszych samochodow obok salonu 😉 Dla…

Gepostet von Studio Urody Kolorowy Zawrót Głowy am Freitag, 27. März 2020

 

Konkludując, zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. O czym jeszcze chciałybyście posłuchać? Dajcie nam znać w komentarzu podczas spotkania!