Wybierając się do kosmetyczki największą zabawą jest jak zwykle wybór kolejnego koloru i ozdób. Przeszukujemy Internet, by znaleźć stylizację idealną, albo same zgłębiamy swoją kreatywność i tworzymy własne wzorki, ale co z kształtem paznokci?

ZOBACZ TEŻ: PAMIĘTACIE KULTOWY WZÓR TIE-DYE? TERAZ KRÓLUJE NA PAZNOKCIACH!

Trendy w paznokciach to nie tylko najmodniejsze kolory, bo czy wiedziałaś o tym, że w tym sezonie wszyscy będziemy stylizować paznokcie w określony kształt…

Skoro wszystkie trendy zgodnie kierują nas ku zasadzie: mniej znaczy więcej i coraz bardziej przybliżają nas do naturalnego piękna, bez przesadnie wyrysowanych brwi i konturowania, to kwestią czasu było, by podobne pomysły wkradły się też do świata paznokci. Mamy już nową wersję frenchu, , więc teraz pora na dobranie kształtu. A w sezonie wiosennym wygrywają migdałkowe paznokcie.

ZOBACZ TEŻ: JEDWABNE PAZNOKCIE – METODA, KTÓRA WYPRZEDZA ŻELE! JEST NIESAMOWICIE TRWAŁA

Delikatne i kobiece migdałki są lekko owalne z okrągłym zakończeniem i lekkim zwężeniem po bokach. Wyglądają dobrze w każdej wersji – na dłuższym i krótszych paznokciach i można je nosić na naturalnej płytce albo przedłużonej żelem. I chociaż nie jest to nowość, to w zbliżającym się sezonie będzie obecny wszędzie. Nic dziwnego, że na pokazach wszystkich wiosennych kolekcji rządził właśnie ten kształt. Jest uniwersalny, wygląda naturalnie i bardzo subtelnie.

Jak Wam się podoba?