Jakie kolory najbardziej kojarzą wam się z jesienią? Mowa oczywiście o tej wczesnej, złotej jesieni w rozkwicie, gdy dni wciąż są stosunkowo długie i słoneczne, a temperatura za oknami całkiem przyjemna i zachęcająca do spacerów na świeżym powietrzu. Warto nacieszyć się taką jesienią zanim zmieni się w przedzimie, dni staną się za krótkie, a wszystko zacznie tonąć w szarych i ponurych barwach.

Piękne paznokcie bez wychodzenia z domu. Zestaw do manicure dostępny w Lidlu!

Na hasło “jesień” myślimy przede wszystkim o takich kolorach jak głęboka czerwień, soczysta pomarańcz oraz wszelkie odcienie brązów, od tych złocistych i delikatnych, aż do niezwykle intensywnych, czekoladowych, niemalże czarnych. I to właśnie głębokie brązy są najpopularniejszą i najmodniejszą opcją jeśli chodzi o jesienny manicure. 

Manicure na jesień 2022: kolor głębokiego brązu 

Jesienią 2020 roku trendami w kwestii stylizacji paznokci zawładną przede wszystkim kolory głębokiego i intensywnego brązu. Taki odcień od razu wywołuje skojarzenia z rozgrzewającą poranną kawą albo gęstą, gorącą czekoladą, oversize’owymi swetrami i jesiennymi stylizacjami. Jego fankami są m.in. siostry Kardashian, zwłaszcza Kourtney i Khloe, które już lansują brązy na paznokciach na swoich instagramowych profilach. 

Jeżeli właśnie zastanawiacie się nad tym, jaki manicure sprawić sobie przy kolejnej wizycie w salonie, koniecznie postawcie na czekoladowy brąz.

Prosty trik z gumą do żucia, który pokochają wszystkie fanki manikiuru