Francuski manicure skradł serca wielu gwiazd. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli lat 90. znów powrócił do łask i przeniósł się prosto do Hollywood. Wielkimi fankami okazały się w szczególności Bella Hadid i Beyone, które postawiły na klasyczny mani z lekko zmodyfikowaną, bardziej nowoczesną wersją.

Dla wszystkich miłośniczek francuskiego manicure mamy dobrą wiadomość. Trend ten właśnie pojawił się na wybiegach u największych projektantów. Podczas tegorocznej edycji New York Fashion Week to właśnie ten wzór dominował na paznokciach modelek. Od cienkich, delikatnych końcówek aż po kolorowe paski z dodatkiem subtelnych, brokatowych ozdób.

Jak dobrać kształt paznokcia do naszej dłoni?

Oto wszystkie najpiękniejsze propozycje paznokci z tegorocznej edycji NYFW.

Alice + Olivia

Francuski manicure w zupełnie odmienionej wersji. Końcówki pokryte delikatnymi perełkami to zupełnie nowa wersja klasycznej stylizacji.

 

Christian Siriano

Pastelowa, jasna zieleń zamiast bieli? Czemu nie, w tej wersji francuski manicure zyskuje nowe oblicze, a dodatek brokatowej poświaty uzupełnia całość efektownym blaskiem.

Ulla Johnson

Manicure, który wygląda jakby zabrakło czasu na jego dokończenie, to kolejna propozycja, która zyskuje coraz większe grono zwolenników.

Dziwny trend w pedikiurze robi furorę. Paznokcie nie mieszczą się w butach

Jin Soon

Wersja dla osób, które uwielbiają czerń. To kolejna alternatywa, dzięki której z powodzeniem możesz wprowadzić modyfikacje do klasycznego wzoru.

Oscar de la Renta

Jedna z najpiękniejszych propozycji z całego NYFW. Biel i róż zostały zastąpione delikatnym odcieniem brzoskwini i ciemnym beżem. Idealnym uzupełnieniem stylizacji są kroki w identycznym kolorze, co końcówka paznokci.