Manicure daje spore pole do zabawy, ale jeśli chodzi o sam kształt paznokci, to większość z nas jest raczej tradycjonalistkami. Wybieramy kobiece migdałki, kwadratowe paznokcie i klasyczne zaokrąglone kształty.

Chociaż propozycje takie jak balerina nails czy szpice również prezentują się niezwykle spektakularnie, to większość z nas pozostaje przy bezpiecznej klasyce. Jednak najnowsze wiadomości ze świata stylizacji paznokci wskazują na to, że na horyzoncie pojawiła się kolejna, oryginalna propozycja.

Stiletto nails. Paznokcie w szpic wciąż są w modzie

Inspiracją do stworzenia nowego kształtu stała się kultowa postać z bajek Walta Disneya – Myszka Miki. Na tak niebanalną propozycję wpadła jedna z manikiurzystek Park Eunkyung. Artystka już wcześniej eksperymentowała z formą, a jej dziełem są m.in. paznokcie w kształcie szminki.

Velvet nails. Tak stylizujemy paznokcie tej zimy

Tym razem manikiurzystka za główną inspirację wybrała kultową postać z komiksu. Efektami swojej pracy pochwaliła się na Instagramie. Zamiast normalnej końcówki paznokcia na zdjęciu widać kształt przypominający uszy Myszki Miki ozdobione błyszczącym, srebrnym brokatem. Podoba się Wam taka propozycja?