Trendy w manicure dotyczą całego roku i wciąż się zmieniają. Wybór jest naprawdę ogromny – mamy całe morze możliwości, które możemy wykorzystać i zrealizować na naszych paznokciach. Sprawa wygląda zupełnie inaczej w przypadku pedicure. Na co dzień wybieramy raczej neutralne kolory lub odżywki, które subtelnie podkreślą płytkę. Inaczej sytuacja wygląda latem, gdy nosimy buty odkrywające palce. Wówczas jesteśmy bardziej skłonne do wybierania kolorowych lakierów, wzorów lub błyszczących kamyków. Jaki jest modny pedicure na lato?

Zadbaj o swoje stopy na lato. Pedicure japoński

 

Przeróżne techniki

Obecny stan techniczny pozwala nam na stopach wykonywać tak samo misterne i piękne zdobienia, jak na dłoniach. Oczywiście przestrzeń jest dużo bardziej ograniczona, ale możesz pozwolić sobie na popuszczenie wodzów fantazji. Doklejane kamyki, przepiękne wzory to dopiero początek! Niektóre panie decydują się nawet na przedłużenie paznokci. Zobacz koniecznie, jak wygląda modny pedicure na lato! Poniżej przedstawiamy galerię inspiracji.

Neon French Twist – klasyk w nowej wersji, który ożywi wygląd paznokci

 

Pedicure na lato

Pedicure może być wykonywany razem z manicure, jako zestaw dopasowanych do siebie zdobień. Ta kombinacja fantastycznie uzupełni każdy wygląd, niezależnie od wybranego motywu przewodniego wybranych wzorów. Pedicure wykonywany jest w kształcie miękkiego kwadratu. Z jednej strony chętnie wybierane są jasne kolory, które sprawiają wrażenie czystych, wypielęgnowanych stóp. Jednakże równolegle powstał trend na przepiękne, kolorowe zdobienia, które są podobne do trendów w manicure. Zobacz koniecznie, jaki pedicure na lato wybrać! Przedstawiamy Wam galerię pełną fantastycznych inspiracji! Który z nich podoba Ci się najbardziej? Masz swojego faworyta?