Przez bardzo długi czas ten kolor nie cieszył się popularnością. Wręcz przeciwnie, kojarzył się z czymś brzydkim i nieciekawym. Nie wybierałyśmy takiego manicure ze względu na to, że wydawał nam się nudny, jednakże w tym roku ma się to zmienić. Ten kolor paznokci ma stać się bezapelacyjnym hitem. Poznajcie mocha nails, które szturmem zdobywają popularność na Instagramie! Na platformie pojawia się coraz więcej zdjęć z tym właśnie odcieniem na paznokciach!

Ice cream nails – urocze zdobienie paznokci na ostatnie dni wakacji

Nieoczywisty wybór

Kiedy myślimy o świątecznym manicure, z pewnością kojarzymy z nim czerwienie, zielenie, beże i złoto. Jednak ten sezon będzie zupełnie inny niż pozostały. Mocha nails no odcień lakieru inspirowanego kawą o tej nazwie. Przepiękny, rozbielony brąz będzie wyglądać smakowicie, zwłaszcza w połączeniu z innymi świątecznymi elementami manicure.

Baby boomer nails: najnowsza wersja klasycznego frencha. Na pewno pokochasz ten piękny manicure!

Mocha nails

Chociaż w pierwszej chwili możesz być do niego sceptycznie nastawiona, to gwarantujemy Ci, że po nałożeniu tego koloru będziesz wniebowzięta. Dozwolone są wszystkie jego warianty. Wybierz matowe wykończenie, które będzie nietuzinkowe i nieco bardziej stonowane, dzięki czemu mocha nails będę odpowiednie nawet na większe oficjalne wyjścia. Błyszczące wykończenie nada się do manicure w stylu glomour. Mocha nails przyciągają wzrok, ponieważ ten kolor jest niesamowicie intrygujący. To coś ciemniejszego niż neutralny nudziak, ale jaśniejszego niż czerń. To mocny i niebanalny trend. Zdecydowanie nie pożałujesz eksperymentów z tym odcieniem. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że pasuje do każdych paznokci – zarówno długich, jak i krótkich, migdałków, owali, kwadratów czy trumienek. Co sądzicie o tym trendzie? Podobają się Wam takie paznokcie?