W jesiennych trendach dotyczących stylizacji paznokci dominują czerwienie, szarości i brązy. W szczególności ostatni z wymienionych kolorów daje spore pole do popisu. Różnorodne odcienie brązu przywołują elegancki i stylowy wygląd. Wśród nich wyróżnia się jeden z nich. Manicure o nazwie mokka nails to wybór, po który sięgnęła m.in. Jennifer Lopez.

Piosenkarka na swój ślub z Benem Affleckiem wybrała subtelny trend o nazwie Milky Mani. To uniwersalne zdobienie paznokci, które przez wielu uważane jest za jedną z odmian francuskiego manicure. Wraz z nadejściem jesieni Jennifer Lopez znów zachywca pomysłem na stylizację paznokci. Tym razem chodzi o lakier w kolorze delikatnego brązu. Mokka nails to kremowy odcień, który przypomina mleczną caffe mokka. Modne paznokcie dla gwiazdy stworzył jej wieloletni stylista Tom Bachik.

Mokka Nails. Brązowe paznokcie, które królują w jesiennym sezonie

Mokka Nails, czyli paznokcie w kolorze kawy mokka to jedna z najpiękniejszych propozycji na jesień 2022. Nie jest to ciepły, bogaty brąz, ale raczej lekko zmętniały odcień wpadający w chłodniejsze tonacje. Wygląda zupełnie jak mieszanka kawy z mlekiem i odrobiną płynnej czekolady. To bez wątpienia kolor, który jest uosobieniem najpiękniejszych jesiennych trendów.

Wszystkie tajemnice dotyczące trzech sukien ślubnych Jennifer Lopez

Kupując lakier, upewnij się, że ma on chłodny odcień brązu z jasnoszarym akcentem. Ten pudrowo-brązowy kolor jest idealnym dopełnieniem jesieni. Mokka nails pasuje także do naszych ulubionych jesiennych stylizacji w odcieniach szarości i beżu.