Jeśli powrót klasycznego francuskiego manicure wywołał w Tobie euforię, a od wielu lat jesteś zwolenniczką ponadczasowych, neutralnych odcieni na paznokciach, istnieje spore prawdopodobieństwo, że nowy trend w manicure jest dla Ciebie. Sprawdź, jak wygląda Milky Mani. To uniwersalne zdobienie paznokci, które pasuje do każdej stylizacji. Jego fanką jest Jennifer Lopez.

Manicure idealny do kwadratowych paznokci. Mamy mnóstwo przepięknych inspiracji!

Mily Mani. Ślubna stylizacja paznokci Jennifer Lopez

Na swoim niedawnym ślubie z Benem Affleckiem Jennifer Lopez była oszałamiającą panną młodą – i to nie tylko ze względu na jej oczywistą urodę i przepiękną niestandardową sukienkę od Ralpha Laurena, ale także dlatego, że zdecydowała się na jeden z największych trendów w stylizacji paznokci – mleczny manicure.

53-letnia piosenkarka zdecydowała się na długie, migdałkowe paznokcie i delikatnie zwężający się kształt. Półprzezroczysty, prawie biały odcień wyglądał rewelacyjnie.

Wieloletni stylista paznokci Jo.Lo, Tom Bachik był odpowiedzialny za jej ślubny mani. Nie trzeba dodawać, że jego pomysł szybko stał się trendem.

Mily Mani wymaga nieco czasu. Chodzi przede wszystkim o nadanie kształtu paznokciom i wypielęgnowaniu skórek. Ale jeśli już przejdziesz te etapy, samo wykonanie manicure jest w stu procentach przystosowane do tego, aby wykonać go samodzielnie w domu.

Najlepsze jest to, że ten trend jest całkowicie uniwersalny i wygląda pięknie na bardzo ciemnych lub bardzo jasnych odcieniach skóry. Pasuje też do wszystkich kształtów paznokci, niezależnie od tego, czy lubisz krótkie i zadbane, czy długie i eleganckie.