Perły to ostatnio jeden z najmodniejszych dodatków do włosów. Spinki ozdobione połyskującymi, białymi koralikami stały się wielkim hitem tych wakacji. Oprócz pereł, o morskim świecie przypomina nam również biżuteria, a w szczególności muszelkowe bransoletki i łańcuszki. Ale to nadal nie jedyne nawiązanie, które króluje w letnich stylizacjach. Perły właśnie wkradły się do świata paznokci, a chodzi tu głównie o ich przepiękny kolor.

Subtelny, połyskujący odcień masy perłowej to wielki trend, który jest powrotem do naturalnego wyglądu. Pierwszym sygnałem, który o tym świadczył była ponowna popularność eleganckiego, uniwersalnego nude, a dopełnieniem stał się francuski manicure, w nowej, odświeżonej wersji bez wyraźnej granicy między białym i różowym kolorem.

WYGLĄD DŁONI I PAZNOKCI – WYCZYTASZ Z NICH WSZYSTKO NA TEMAT STANU ZDROWIA

W nadchodzących miesiącach naturalność na paznokciach przybierze kolor delikatnego różu, przypominającego perłową masę. To piękny, niesamowicie subtelny odcień, który pasuje do każdej stylizacji, jednocześnie wydobywając piękno dłoni.

Elegancja i ponadczasowość perłowego manicure najlepiej prezentuje się na paznokciach w kształcie delikatnego migdałka lub równo spiłowanych, krótkich paznokciach. To propozycja, która sprawdzi się niezależnie od pory roku i zawsze wygląda perfekcyjnie.

NA ZDJĘCIU ZARĘCZYNOWYM NIKOGO NIE INTERESUJE PIERŚCIONEK. CHODZI O PAZNOKCIE