Kiedy mówimy o manicure rzadko kiedy dotyczy on mężczyzn. Trudno w ogóle zainteresować ich jakimkolwiek tematem, który się z tym wiąże. Zazwyczaj Panowie niechętnie odwiedzają kosmetyczkę, a jeśli już, to tylko i wyłącznie na klasyczną pielęgnację paznokci, ale od każdej reguły jest jakiś wyjątek i tak też jest w tym przypadku.

ZOBACZ TEŻ: PAMIĘTACIE KULTOWY WZÓR TIE-DYE? TERAZ KRÓLUJE NA PAZNOKCIACH!

Okazuje się, że istnieje prawdziwy miłośnik hybryd, a jest nim 56-letni Michael Maguire, który nie tylko regularnie odwiedza salony kosmetyczne, ale też jest prawdziwym fanem zdobień! I być może ta sytuacja nie dziwiła nikogo aż tak bardzo, gdyby chodziło o blogera urodowego, makijażystę albo stylistę fryzur, którzy zajmują się zawodowo tematyką piękna. Tymczasem Michael Maguire jest kierowcą autobusu, który jak sam przyznaje uwielbia piwo, mecze i U2.

Wszystko zaczęło się dosyć niepozornie. W 2013 roku Michael złamał nogę i podczas jednej z kolejnych wizyt kontrolnych w szpitalu, pielęgniarka zasugerowała mu pedicure, by stopy wyglądały ładnie po zdjęciu gipsu. Ta wizyta okazała się być przełomowa – zakończyła się pełnym zabiegiem –kolorowym manicure i pedicure. Od tamtej pory powtarza to regularnie.

Michael przyznaje, że spotyka się z wieloma opiniami, nie tylko pochlebnymi, ale stara się tym nie przejmować. Chce wyrażać siebie i czuć się swobodnie. I to jest najważniejsze!

ZOBACZ TEŻ: JEDWABNE PAZNOKCIE – METODA, KTÓRA WYPRZEDZA ŻELE! JEST NIESAMOWICIE TRWAŁA

A Wy co o tym sądzicie?