Trzymanie się za ręce, czy dodawanie wspólnych zdjęć już nie wystarcza. Gwiazdy znalazły inny sposób na zamanifestowanie swoich uczuć.

Gwiazda „Gry o tron” i jej chłopak na Paris Fashion Week. Pokazali się w dopasowanych makijażach

Modę rozpoczęła Maisie Williams, gwiazda Gry o tron. Młoda aktorka wraz z chłopakiem podczas każdego publicznego wyjścia pokazywali się w podobnych, pasujących do siebie stylizacjach. Ostatnio poszli nawet o krok dalej, pojawiając się w takim samym makijażu.

Dua Lipa i Anwar Hadid w dopasowanych fryzurach. Chcą być kolejną it-couple?

Ich śladem poszli też Dua Lipa i Anwar Hadid. Paparazzi parę dni temu przyłapali ich w podobnych, dwukolorowych fryzurach. Teraz z kolei para postawiła na podobny manicure.

Dua Lipa i Anwar Hadid tworzą szczęśliwy związek już od kilku miesięcy. I wszystko wskazuje na to, że ich miłość kwitnie w najlepsze.

Odtworzenie makijażu Gigi Hadid zajmie Ci kilka minut! Olśniewający efekt

Manikiurzystka Lipy pochwaliła się właśnie w sieci swoim najnowszym dziełem. Na udostępnionym przez nią zdjęciu możemy zobaczyć dwie pary dłoni, ozdobione podobnym manicurem. Jak wskazuje opis, należą one właśnie do piosenkarki i jej chłopaka.

Bella Hadid wciąż nie doszła do siebie. Wygląda coraz gorzej?

Para zdecydowała się na manicure w intensywnych kolorach, łącząc dwa mocne trendy w jesiennym manicurze – geometryczne wzory i litery. Efekt naprawdę robi wrażenie.

Selena Gomez w obcisłym stroju kąpielowym. Zupełnie wyzbyła się kompleksów

Trzeba przyznać, że to bardzo oryginalny sposób na wyrażenie swojej miłości. Fani są jednak zachwyceni, czemu dają wyraz w licznych komentarzach.

Moc miłości
Marzenie
Couple goals <3

Podoba wam się ten pomysł? Czy to już lekka przesada?