Mogłoby się wydawać, że w świecie stylizacji paznokci już nic nie może nas zaskoczyć. Były już jelly nails, paznokcie imitujące witraż oraz nowa wersja francuskiego mani. Ale okazuje się, że inspiracje jeszcze się nie skończyły! Najnowsza propozycja zachwyci w szczególności miłośniczki kosmicznych klimatów.

Paznokcie w tym kolorze są wielkim trendem na 2020 rok. Wyglądają przepięknie

Nowość o nazwie Magnetic Galaxy Nails to zupełne przeciwieństwo delikatnego francuskiego manicure. Galaktyczne paznokcie zachwycają przepięknym połyskiem. Ciemnoniebieski lakier zmienia się pod wpływem ruchu w jasną przepiękną poświatę, dając efekt podobny do obrazu galaktyki!

Zachwycający efekt, którym podzieliła się jedna z użytkowniczek Instagramu, zrobił prawdziwą furorę w sieci. Zdjęcie natychmiast stało się jednym z najczęściej komentowanych na jej profilu i uzyskało ponad 97 280 polubień.

Chcę trochę tej magii na paznokciach

WOW!

Jak osiągnąć taki efekt?

Wygląda fantastycznie!

Okazuje się, że kosmiczne paznokcie można osiągnąć za pomocą lakieru hybrydowego z efektem nazwanym „kocim okiem”, który charakteryzuje się zachwycającymi mieniącymi się drobinkami.

Tak malujemy paznokcie w 2020 roku. Oto pięć największych trendów

Chociaż całość może wyglądać na skomplikowany proces, w rzeczywistości do odtworzenia efektu potrzeba niebieskiego lakieru. W jego formule zawarte są mikroskopijne opiłki metalu, które poprzez przyciąganie do specjalnej płytki magnesu tworzą przepiękne, mieniące się stylizacje.