Jednym z wiodących trendów na Pintereście w tym roku były paznokcie. Użytkowniczki tej platformy najchętniej szukały inspiracji dotyczących modnego manicure. Prawdziwą furorę wśród jesiennych trendów zrobił m.in. karmelowy french, w którym białe wykończenie zostało zastąpione ciemnobrązowym:

Manicure w barwach jesieni: karmelowy french na paznokciach

Listopadowe paznokcie 2023

Nie tylko karmelowy french zyskał uznanie wśród kobiet z całego świata. W tym miesiącu ogromnym zainteresowaniem cieszą się również lip gloss nails, czyli paznokcie, które wyglądają jak pomalowane błyszczykiem.

Przed pomalowaniem paznokci należy bardzo dokładnie pozbyć się z ich powierzchni wszelkich nierówności. Szlifujemy więc płytkę papierowym pilniczkiem. Następny krok to nałożenie bezbarwnej odżywki, a potem wybranego lakieru, najlepiej z migotliwymi drobinkami. Po wyschnięciu lakieru aplikujemy na paznokcie jeszcze dwie warstwy top coatu. To gwarancja efektownego intensywnego połysku à la tafla szkła – wyjaśnia serwis papilot.pl.

Ciekawą propozycją na listopad jest również manicure w odcieniach beżu, karmelu i czerni, w którym każdy paznokieć pomalowany jest innym kolorem na całej powierzchni płytki. Kopką nad „i” jest jednak domalowanie przy skórkach fragmentu z dodatkowym odcieniem, ale wciąż pozostającym w powyższej palecie barw.

Wszystkie trzy pomysły na listopadowy manicure znajdziecie poniżej. Który z nich podoba wam się najbardziej?