Fani Harry’ego Styles będą bardzo zadowoleni. Jego nowe przedsięwzięcie biznesowe wywołało małe trzęsienie rynku kosmetycznego. 27-letni piosenkarz w końcu potwierdził, że ma własną markę kosmetyczną o nazwie Pleasing.

Zielone szylkretowe paznokcie – hit sezonu jesień/zima 2021

Na stronie internetowej marki pojawiły się już pierwsze produkty a wśród nich zestaw czterech lakierów do paznokci i dwa produkty do pielęgnacji skóry. Kolory lakierów do paznokci są dostępne w kolorach czarnym, białym, różowym i perłowym. Są sprzedawane jako zestawy lub osobno. Każdy z nich jest wyposażony w zestaw naklejek, które pozwolą fanom muzyka pisać wiadomości na paznokciach. Lakiery nie są szokiem dla fanów, ponieważ Styles maluje paznokcie od ponad dwóch lat.

Pierwszą osobą, która testowała lakiery do paznokci piosenkarza była aktorka „The Crown” Emma Corrin. „To był zabawny, mały projekt, ale podczas pandemii stał się czymś więcej, niż tylko lakierem do paznokci. Naszą misją jest dostarczanie radosnych wrażeń i produktów, które pobudzają zmysły i przekraczają granice. Jesteśmy zadowoleni, nigdy perfekcyjni” – mówi Styles.

Willa Justyny Steczkowskiej: Szalone meble, dywany ze skóry, bajkowy ogród