Inspiracje do tworzenia urodowych trendów są czasami bardzo oryginalne. Po artystycznym makijażu ust przedstawiającym sceny z najpopularniejszych seriali, czy też nakładaniu podkładu skarpetką i brwiach aureolach, czas na stylizację paznokci. W tym przypadku również nie brakuje miejsca na kreatywność, a jednym z ostatnich pomysłów jest stworzenie manicure, który przypomina słynne lampy lawowe.

Chyba każdy z nas kojarzy ten model – wypełnione w środku woskiem oraz cieczką, które po rozgrzaniu przybierają różnorodne, abstrakcyjne formy. Dla wszystkich, którzy z sentymentem wspominają lampy lawy, mamy dobrą wiadomość. Właśnie powrócił w minimalistycznej formie jako oryginalna stylizacja paznokci.

PIELĘGNACJA PUDREM CZYLI JAK DZIAŁA JAPOŃSKI MANICURE

Na tak niespotykany pomysł wpadła Liama Petera. Do odtworzenia wyglądu lampy lawowej, stylistka wykorzystała pomarańczowe, neonowe kolory i metaliczne odcienie.

Ale to nie pierwszy raz, kiedy inspiracją do tworzenia oryginalnego manicure stały się lampy – w 2015 roku NailPro również wykorzystał ten pomysł, tworząc paznokcie z poruszającą się w środku cieczą.

POWRACA KOLEJNY TREND STYLIZACJI PAZNOKCI! OMBRE NAILS ZNÓW W MODZIE

Efekt jest niesamowity!